tuhannen_kilon_setti.jpg

Huom! Wanha, eka, toka, HUUTO, kiroilu, v*ttuilu ja muu p*rseily kielletty
Seuraus: IP-esto
Kommentit
17.03.10 15:59 | <Deffener> | Niitä sitten ei myydä kuin 2 pakettia per talous! |
30.07.10 16:12 | <Ode178> | 0,395 senttiä/kilo :D |
05.01.11 22:16 | <Bubblejunk> | Voisi mennä ostamaan paketillisen, eipähän tarvitisisi makkaraa ostaa vähän aikaan :) |
13.02.11 07:04 | <saunakalja> | kesää odotellessa |
Voit kommentoida kuvaa sisäänkirjautumisen jälkeen.
|
Muistathan, että voit keskustella myös
foorumilla :)